Doprava a platby

Doprava

Tovar objednaný na e-shope Outdoor Guide zasielame prostredníctvom kuriérskej spoločnosti GLS Slovakia s.r.o.

Na území Slovenskej republiky je doprava spoplatnená pri objednávke do výšky 50,- Eur sumou 4,90 Eur.

Dopravu mimo Slovenska konzultujeme individuálne podľa krajiny doručenia.

 

Platby

Pri zasielaní tovaru na adresu zákazníka:

- dobierka - objednávku uhradíte pri jej prevzatí od kuriéra alebo na pošte (buď v hotovosti alebo kartou po konzultácii s kuriérom alebo zamestnancom pošty)

- platba na bankový účet - Platba prevodom na bankový účet Slovenská sporiteľňa, a.s. IBAN: SK03 0900 0000 0052 1283 5627, SWIFT: GIBASKBX. V prípade platby prevodom bude Vaša objednávka potvrdená až po obdržaní Vašej platby  bankovým prevodom resp. vkladom na náš hore uvedený učet v Slovenskej sporiteľni, a.s.. Ako Variabilný Symbol uveďte v tomto prípade číslo Vašej objednávky. V prípade, ak nebude objednávka uhradená do 5 pracovných dní, bude automaticky stornovaná. 

platba e-Ticket Edenred - platba elektronickou poukážkou na nákup vygenerovanou cez benefitný portál Cafetéria Benefity Café spoločnosti Edenred Slovakia, s.r.o.
V prípade ak máte platnú poukážku e-Ticket Edenred, napíšte jej číslo do kolonky Vaša poznámka.

Pri osobnom odbere v kamennej predajni:

- hotovosť alebo platobnou kartou - platba v hotovosti alebo platobnou kartou pri vyzdvihnutí objednávky v kamennej predajni Outdoor Guide.

- platba e-Ticket Edenred - platba elektronickou poukážkou na nákup vygenerovanou cez benefitný portál Cafetéria Benefity Café spoločnosti Edenred Slovakia, s.r.o.
V prípade ak máte platnú poukážku e-Ticket Edenred, predložte ju predávajúcemu, ktorý ju nasledne overí a vykoná akceptáciu a úhradu.

- poukážka Outdoor Guide - platba darčekovými poukážkami Outdoor Guide